ПОДАТКОВА ІНФОРМУЄ

Місцеві бюджети Рівненщини отримали додатково майже 35 млн гривень податку на нерухоме майно

14:42 10.11.2021

МОЗ розширило перелік професій, для яких щеплення проти COVID-19 є обов’язковим

Згідно з наказом, до освітян та працівників центральних та місцевих органів влади, які підлягають обов’язковій вакцинації проти COVID-19 на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, додаються співробітники:

10:49 10.11.2021

Вітаємо з Всеукраїнським  днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Вітаємо з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

9 листопада – професійне свято  працівників культури та майстрів народного мистецтва. Тож сьогодні теплі слова привітань линули на адресу тих, хто відроджує духовні скарби нашого краю, дбає про культурний розвиток, займається аматорською творчістю.

18:26 09.11.2021

Відбулося засідання комісії з проведення громадського обговорення кандидатури на посаду старости Даничівського старостинського округу Корецької міської територіальної громади

Сьогодні, 9.11.2021 року, під головуванням Юрія Добровольського, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів, за участю міського голови Людмили Дмитрук,  секретаря міської ради Валентини Павлюк, кандидата на посаду старости Даничівського старостинського округу Корецької міської територіальної громади  Надії Фіщук,  відбулося засідання комісії з проведення громадського обговорення кандидатури на посаду старости Даничівського старостинського округу Корецької міської територіальної громади.

18:06 09.11.2021

День української писемності та мови

9 листопада українці у всьому світі відзначають надзвичайно важливе свято – День української писемності та мови. Дата Дня української мови та писемності припадає на православне свято – День вшанування преподобного Нестора-літописця – послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія. Адже дослідники вважають, що саме з його праці розпочинається писемна українська мова. Говорімо українською, щоб нас побачив світ, побачив успіх України, її духовні та інтелектуальні надбання!

16:04 09.11.2021

Відбулися відкриті змагання зі спортивного туризму серед учасників  бойових дій та членів їх сімей «Горизонти Горині»

Відбулися відкриті змагання зі спортивного туризму серед учасників бойових дій та членів їх сімей «Горизонти Горині»

Минулого тижня відбулися відкриті змагання зі спортивного туризму серед учасників бойових дій та членів їх сімей «Горизонти Горині». Змагання проходили у лісовому масиві поблизу міста Острога.

11:00 09.11.2021

У міському парку встановлюють спортивне вуличне обладнання для занять "Workout"

У міському парку розпочалась реалізація проекту «Придбання та встановлення спортивного вуличного обладнання Workout» . Роботи проводить ТОВ «ТІБОЛІ-ЛЕНД», яке стало переможцем у процедурі закупівлі. Вартість проекту 119 999 грн.

13:06 08.11.2021