ПОДАТКОВА ІНФОРМУЄ

Увага! Інформація про податкову амністію розміщена у спеціальному банері

16:10 22.10.2021

Диких тварин вакцинуватимуть від сказу на Рівненщині

Відзавтра дози вакцини проти сказу лисиць, вовків та єнотовидних собак розпочнуть скидати з літаків на території Рівненщини. Розповсюдження приманок відбуватиметься над лісовими та польовими угіддями області, поза територіями населених пунктів та водойм.

15:52 22.10.2021

Корецька міська рада інформує

Відповідно до розпорядження в.о. Корецького міського голови скликано  чергову 18 сесію міської ради, яка відбудеться 28.10.2021року.

17:27 21.10.2021

Для 42 власників корів Рівненщини компенсували кошти за придбані доїльні апарати

Cелянам Рівненщини частково відшкодують кошти за придбане обладнання, зокрема, доїльні апарати. Фінансова підтримка сільгоспвиробників передбачена Комплексною програмою розвитку агропромислового комплексу Рівненської області на 2018 – 2022 роки.

15:33 21.10.2021

ЧЕРГОВИЙ АКТ ВАНДАЛІЗМУ!

В місті Корець знову відбулася  крадіжка кабелю,   цього разу  на вулиці А. Гаврилюка вкрадено 50 метрів кабелю СІП. Також невідомі особи поламали лавку та «човника» на дитячому майданчику, що у міському парку.          Ми звикли в усьому звинувачувати владу, не вимагаючи відповідальності від самих себе. І поки ми не змінимо свій український менталітет «моя хата з краю» – і не будемо відповідальними один за одного – краще не стане і ніхто нам не допоможе, крім нас самих.          Звертаємось до всіх мешканців міста бути небайдужими до праці тих людей, які роблять наше місто впорядкованим , охайним. Це наш спільний дім. І від кожного з нас залежить те, наскільки комфортно та затишно в ньому буде.

11:13 21.10.2021

ПОДАТКОВА ІНФОРМУЄ

Як новоствореними ФОП – платниками єдиного податку третьої групи обчислити суму єдиного внеску

10:31 21.10.2021

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КОРЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вчора, 20-го жовтня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Корецької міської ради, на якому розглянуто  питання «Про забезпечення готовності сил цивільного захисту громади до реагування на надзвичайні ситуації, характерні для  осінньо-зимового періоду 2020-2021 років», доповідав Ю.Хіміч, начальник  15 ДПРЧ 7 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Рівненські області.

10:12 21.10.2021