Послуги, пов’язані з житлом на Гіді

Плануєте поліпшити житлові умови або отримати від держави житло для тимчасового проживання? Для вашої зручності зібрали добірку держпослуг, пов’язаних із житлом на Гіді.      Обирайте ту послугу, що для вас є актуальною, та дізнавайтеся: як отримати і що для цього потрібно, строк та вартість послуги, що робити, якщо вам відмовили та інше.    Для свідоцтва про право власності:

16:54 26.10.2021

До уваги суб'єктів господарювання!

З 1 липня 2021 року Міністерство економіки України спільно з Державною службою України з питань праці запровадили електронну послугу щодо реєстрації декларації відповідності матеріально- технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці через Портал електронних сервісів Мінекономіки.

12:26 26.10.2021

Віталій Чуй: податкова амністія - це унікальний шанс легалізувати активи,

10:28 26.10.2021

Старости громади пройшли фукнціональне навчання  з питань цивільного захисту

Старости громади пройшли фукнціональне навчання з питань цивільного захисту

25 жовтня в приміщенні Корецької міської ради викладачами навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області проведено функціональне навчання з питань цивільного захисту старост (посадових осіб місцевого самоврядування в межах відповідного старостинського округу).

16:47 25.10.2021

Рівненщина: місцеві бюджети отримали понад 381 мільйон гривень плати за землю

15:09 25.10.2021

Засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Корецької міської територіальної громади до 2027 року

22 жовтня в приміщенні міської ради відбулось третє засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Корецької міської територіальної громади до 2027 року.

14:36 23.10.2021

Місцеві скарбниці Рівненщини отримали майже 115 мільйонів гривень

11:29 23.10.2021

Перші здобудки!

Корецький Центр дитячої та юнацької творчості тільки запрацював і вже має перші здобудки!!!

09:06 23.10.2021