Пам'ятка  щодо обмежувальних протиепідемічних заходів при "червоному" рівні епідемічної небезпеки та порядку перевірки їх дотримання

Пам'ятка щодо обмежувальних протиепідемічних заходів при "червоному" рівні епідемічної небезпеки та порядку перевірки їх дотримання

Протиепідемічні заходи - комплекс організаційних, медико-санітарних, ветеринарних, інженерно-технічних, адміністративних та інших заходів, що здійснюються з метою запобігання поширенню інфекційних хвороб, локалізації та ліквідації їх осередків, спалахів та епідемій. (Стаття 1. Визначення термінів, Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб")

12:24 29.10.2021

ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕБ ТА НС

Вчора, 28 жовтня,  відбулося позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС Корецької міської ради. На комісії було розглянуті питання "Про забезпечення дотримання на території Корецької територіальної громади протиепідемічних заходів поширення COVID-19 при “червоному” рівні епідемічної небезпеки" та затверджено "Пам'ятку щодо обмежувальних протиепідемічних заходів при "червоному" рівні епідемічної небезпеки та порядку перевірки їх дотримання".

12:08 29.10.2021

Відбулась 18-а чергова сесія Корецької міської ради

28 жовтня 2021 року  у малому залі засідань Корецької міської ради  за адресою:  площа        Київська, 5 м. Корець відбулося пленарне засідання чергової вісімнадцятої сесії Корецької міської ради восьмого скликання, якому передували засідання постійних  комісій за їх відповідним профілем.

20:01 28.10.2021

Як жителям Корецької громади отримати COVID-сертифікат

Мешканці Корецької громади, які пройшли повний курс вакцинації (зробили два щеплення), можуть отримати ковідний сертифікат. Є два шляхи отримання сертифікату: оформити самостійно в додатку чи на порталі “Дія” або звернутись за оформленням до сімейного лікаря.

17:27 27.10.2021

Корецька міська рада інформує

З метою вивчення та якісної підготовки пленарного засідання  чергової  18 сесії Корецької міської ради, яка відбудеться  28.10.2021 року,  впродовж 25-26 жовтня проведено  засідання постійних комісій міської ради:

16:42 27.10.2021

ПОДАТКОВА ІНФОРМУЄ

Від платників Рівненщини з початку 2021 року до зведеного бюджету надійшло 15,9 млн грн рентної плати за воду

15:12 27.10.2021