Успішний виступ вихованців Корецької ДЮСШ на міжнародному турнірі, IKO Matsushima " Open Polish" Wasilkoow 2021

Корецька міська рада вітає тренера-викладача з карате Наталію Стахнюк та вихованців ДЮСШ м.Корець відділення карате з успішним виступом у складі збірної України української федерації IKO Matsushima на міжнародному турнірі, IKO Matsushima " Open Polish" Wasilkoow 2021.

12:31 23.11.2021

Відбулися конкурси на заміщення вакантних посад керівників закладів освіти

22 листопада 2021 року відбулися конкурси на заміщення вакантних посад керівників Черницької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Корецької міської ради та закладу загальної середньої освіти «Старокорецька початкова школа» Корецької міської ради. До участі було допущено два кандидата: Ольшанську Тетяну В’ячеславівну та Савчук Ганну Анатоліївну.

09:32 23.11.2021

Корецька міська рада інформує

Вчора, 22 листопада 2021 року, з метою  підготовки пленарного засідання  чергової  19 сесії  Корецької міської ради, яка відбудеться  24.11.2021 року,  проведено засідання  постійної комісії з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного розвитку,  податкової та регуляторної політики, інвестицій та міжнародного співробітництва під головуванням В.СВінціцького.

08:33 23.11.2021

Укрпошта запустила освітній E-Export портал для малого і мікробізнесу

Укрпошта створила освітній портал для українських експортерів https://e-export.ukrposhta.ua/, насамперед для представників малого і мікробізнесу, які хочуть продавати свої товари за кордоном на міжнародних торгових онлайн-платформах безпосередньо кінцевому споживачеві.

16:12 22.11.2021

ПОДАТКОВА ІНФОРМУЄ

Від сплати роздрібного акцизу місцеві бюджети Рівненщини отримали понад 126 мільйонів гривень

16:04 22.11.2021

Відбулося покладання квітів до Стели Пам'яті на честь вшанування громадянської мужності учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи відбулося покладання квітів до Стели Пам'яті на честь вшанування громадянської мужності учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності у відстоюванні прав людини та європейського майбутнього України, їх відданості ідеалам свободи, справедливості, утвердження демократичних цінностей в єдиній, соборній та незалежній державі.

08:14 22.11.2021

Ми вільні творити майбутнє!

21 листопада – День Гідності та Свободи. В цей день ми віддаємо шану патріотизму і мужності громадян, які восени 2004 та у листопаді 2013-лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

07:00 21.11.2021

В період з  18 по 21 листопада 2021 року в м. Берегове Закарпатської області  відбуваються  Всеукраїнські спортивні змагання серед  голів, заступників, старост територіальних громад за  сприяння  ГО «ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНЕ ТОВАРИСТВО «КОЛОС» У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ.

16:29 19.11.2021

Корецька міська рада інформує

З метою  підготовки пленарного засідання  чергової  19 сесії  Корецької міської ради, яка відбудеться  24.11.2021 року,  впродовж  жовтня проведено  засідання постійних комісій міської ради: з питань освіти, культури, охорони  здоров’я, спорту,  соціального захисту, молодіжної  політики, зв’язків з  політичними  партіями та  громадськими  об’єднаннями, засобами  масової   інформації  під головуванням Світлани Виннічук та з питань розвитку промисловості, комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження, торгівлі, побуту та транспорту під головуванням А.Чекальського;

15:52 19.11.2021