ТУРНІР З МІНІ-ФУТБОЛУ ПАМ’ЯТІ ОЛЕКСАНДРА КОВАЛЯ

14 листопада 2021 року на спортивному майданчику зі штучним покриттям Корецької ДЮСШ вже втретє відбувся турнір з міні-футболу, присвячений пам'яті тренера-викладача цієї спортивної школи  Коваля Олександра Анатолійовича. Одному з найкращих футболістів Кореччини 12 листопада виповнилося б 50 років.

12:04 15.11.2021

Як дізнатися статус та результати розгляду поданих у ДІАМ документів?

1. Якщо заява подана через портал «Дія» – її статус оновлюватиметься в особистому кабінеті користувача, туди одразу надійде результат розгляду заяви. Про нього вас також проінформують на електронну скриньку.

10:26 15.11.2021

Вітаємо Ігоря Гордійчука!

Корецька міська рада вітає з Днем народження нашого земляка,  Героя України, начальника Київського військового ліцею ім. Івана Богуна, генерал-майора Гордійчука Ігоря  Володимировича!

14:48 12.11.2021

Відбулися засідання конкурсних комісій з проведення конкурсів на заміщення вакантних посад керівників закладів освіти

12 листопада 2021 року відбулися засідання конкурсних комісій з проведення конкурсів на заміщення вакантних посад керівників Черницької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів та закладів загальної середньої освіти «Старокорецька початкова школа», «Гвіздівська гімназія» та «Корецька гімназія».  На розгляд  комісій документи подали  п’ять  кандидатів, яких і було допущено до участі у конкурсах. Зокрема це:

14:32 12.11.2021

ПОДАТКОВА ІНФОРМУЄ

Податкові надходження від землекористувачів Рівненщини зросли на понад

14:29 11.11.2021

Реалізовано ще один проект по освітленню

На виконання Програми соціально-економічного розвитку Корецької територіальної громади на 2021 рік закінчено реалізацію проекту «Реконструкція вуличного  освітлення в с. Сапожин» (Користівського старостинського округу).  Загальна кошторисна вартість проекту 1 млн. 323 тис. грн.. Роботи проводилися ФОП Ліснічук О.В., загалом встановлено 122 світильника. Оплату робіт по влаштуванню вуличного освітлення здійснено з бюджету Корецької міської ради.

09:39 11.11.2021

Вітаємо переможця фотоконкурсу!

Завершився фотоконкурс «Погодні явища Рівненської області», приурочений до 70 – річчя з дня створення Рівненського обласного центру з гідрометеорології та 100 – річчя національної гідрометеорологічної служби України.

08:37 11.11.2021