ПОДАТКОВА ІНФОРМУЄ

За підсумками 11 місяців поточного року сплата податку на нерухомість на Рівненщині склала понад 133 млн гривень

14:08 15.12.2021

ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

Учора, 14 грудня 2021 року, відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Корецької міської ради під головуванням міського голови –голови  комісії Людмили Дмитрук, на якому розглянуто низьку питань:

10:55 15.12.2021

Вітаємо з перемогою!

11 грудня 2021 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24 відбувся обласний етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. За перемогу змагались 126 учнів закладів загальної середньої освіти області, 14 учнів закладав професійної (професійно-технічної) освіти та 19 студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти.

09:00 15.12.2021

ПОДАТКОВА ІНФОРМУЄ

Понад 2 мільярди гривень ПДВ надійшло до державного бюджету від платників Рівненщини

14:35 14.12.2021

Із січня тисячу гривень, яку отримають вакциновані громадяни України, можна буде витратити ще й на ліки

Україні повний курс вакцинації проти COVID-19 пройшли вже понад 40% дорослих громадян. У січні 2022 року розшириться перелік товарів і послуг, які можна буде придбати на 1 тис. грн, надану державою кожному українцю, який отримав повний курс щеплень.

12:42 14.12.2021

Новини громади

Указом Президента України №945/2006  установлено День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, який відзначається щорічно 14 грудня. Саме в цей день 34 роки тому завершилось будівництво саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС, аварія якого у 1986-му спричинила масштабну екологічну катастрофу.

12:21 14.12.2021

ОГОЛОШЕННЯ!

Відповідно до розпорядження міського голови від  08.12.2021 року № 215-Р «Про скликання чергової двадцятої сесії Корецької міської ради восьмого скликання» 22 грудня  2021 року відбудеться пленарне засідання двадцятої чергової сесії Корецької міської ради восьмого скликання об 11:00 у малому  залі засідань приміщення Корецької міської ради за адресою: м. Корець, площа Київська,5.

10:46 14.12.2021

Шануймо традиції наших дідів та прадідів

Бути українцем – гордо, говорити українською  - престижно, шанувати тисячолітні традиції Андріївських вечорниць – цікаво та весело. Всіх Андріїв зі святом!

16:07 13.12.2021