Як допомогти лебедям взимку?

Щозими стурбовані громадяни cпостерігають перебування лебедів у зимовий період на водних об’єктах, які з певних причин не відлетіли в теплі краї.

14:33 10.12.2021

єПідтримка в Дії: як отримати 1000 гривень від держави

Президент України ініціював програму підтримки бізнесу, який найбільше постраждав під час пандемії. Сьогодні Уряд ухвалив постанову щодо програми єПідтримка. Як вона працюватиме дізнайтеся з сайту  https://e-aid.diia.gov.ua/

11:57 10.12.2021

ПОЖЕЖНА НЕБЕЗПЕКА ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ

За статистикою, в зимовий період різко збільшується кількість пожеж - опалювальний сезон створює реальну пожежну небезпеку внаслідок використання різних опалювальних приладів.

08:21 10.12.2021

Відбувся конкурс на посаду директора комунальної установи «Корецький інклюзивно-ресурсний центр» Корецької міської ради

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про освіту»,  на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 12.07.2017 року № 545 «Про затвердження  Положення про інклюзивно – ресурсний центр», рішень Корецької міської ради від 28.10.2021 № 1802 «Про оголошення конкурсу на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Корецької міської ради», від 28.10.2021 № 1803 «Про створення конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Корецької міської ради»  09 грудня 2021 року конкурсною комісією було проведено конкурс на посаду директора комунальної установи «Корецький районний інклюзивно-ресурсний центр» Корецької міської ради.

19:07 09.12.2021

Стало відомо, які громадські ініціативи Рівненщини можуть  отримати фінансування у 2022 році

Стало відомо, які громадські ініціативи Рівненщини можуть отримати фінансування у 2022 році

На обласний конкурс проєктів надійшло багато пропозицій від громадських організацій Рівненщини. Головна мета - відібрати програми, діяльність яких направлена на роботу з молоддю.  За результатами засідання конкурсної комісії сформовано рейтинг проєктів учасників Обласного конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства. Ініціативи-переможці, яким буде надана фінансова підтримка на реалізацію, будуть визначені після затвердження обласного бюджету на 2022 рік.

17:44 09.12.2021

Проблеми і перспективи розвитку громад обговорили учасники зборів Рівненського РВ АМУ

8 грудня у Рівному відбулися Загальні збори Рівненського регіонального відділення Асоціації міст України на тему “Децентралізація сьогодні: виклики та можливості для громад”. Участь у зборах взяли: Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан, голова Рівненського РВ АМУ Рівненський міський голова Олександр Третяк, народні депутати Олександр Аліксійчук та Олександр Ковальчук, голови територіальних громад-членів Рівненського регіонального відділення, в тому числі і голова Корецької територіальної громади Людмила Дмитрук.

16:03 09.12.2021