Відбулось  пленарне засідання 25-ї чергової сесії Корецької міської ради

Відбулось пленарне засідання 25-ї чергової сесії Корецької міської ради

28.04.2022 у залі засідань Корецької міської ради відбулося пленарне засідання чергової двадцять п’ятої сесії Корецької міської ради восьмого скликання, якому передували засідання постійних  комісій за їх відповідним профілем. Участь у пленарному засідання взяло 24 депутати міської ради.

17:19 28.04.2022

Привіт, воїне!

В Україні з’явилася нова платформа «Привіт, воїне!», через яку можна надсилати листи і фотографії нашим захисникам, висловити їм слова вдячності та підтримки.

12:54 27.04.2022

Благодійний концерт на підтримку Збройних Сил України  «Христос Воскрес! Воскресне Україна!»

Благодійний концерт на підтримку Збройних Сил України «Христос Воскрес! Воскресне Україна!»

Вчора, 26 квітня, в Корці відбувся благодійний концерт на підтримку Збройних Сил України «Христос Воскрес! Воскресне Україна!» В ході цього концерту було зібрано 1500 грн., які будуть перераховані на потреби ЗСУ.

09:25 27.04.2022

КОРЕЦЬКА ГРОМАДА У РАМКАХ ПРОГРАМИ «U-LEAD З ЄВРОПОЮ» ОТРИМАЛА ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ

У рамках Програми «U-LEAD З Європою» Корецька територіальна громада отримала гуманітарну допомогу у вигляді наборів речей, необхідних для покращення умов проживання вимушено переміщених осіб. А це – генератори, ліхтарі переносні, спальники, каремати, похідні ліжка, баки для води (об’ємом  1000л), наплічники для їжі, одіяла.

17:42 26.04.2022

Корецька міська рада інформує

З метою вивчення та якісної підготовки пленарного засідання  чергової  25-ї сесії  Корецької міської ради 26 квітня 2022 року проведено спільне засідання постійних депутатських комісій міської ради з питань розвитку промисловості, комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження, торгівлі, побуту та транспорту  та постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, законності, правопорядку та врегулювання конфлікту інтересів під головуванням Андрія Чекальського. На засіданні комісії розглянуто 13 питань,   зокрема: погоджено зміни до Цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та забезпечення організації заходів пожежної, техногенної безпеки на 2021-2025 роки у Корецькій міській територіальній громаді, відповідно до яких виділяються кошти в сумі 21 тис. грн. на придбання 10 спеціальних захисних костюмів для працівників 15-ДПРЧ 7 ДПРЗ  ГУ ДСНС в Рівненській області, також погоджено виділення коштів в сумі 50 тис. на придбання паливно - мастильних матеріалів.

17:04 26.04.2022