Разом Ми – Сила!

Під час доставки гуманітарної допомоги постраждалим регіонам Чернігівщини, наші волонтери на зворотньому шляху відвідали у військові шпиталі, де виявили серйозну, катастрофічну нехватку постільної білизни для поранених захисників.

17:56 03.05.2022

Грати, щоб перемагати!

30 років тому, 29 квітня 1992 року національна збірна України провела свій перший матч з футболу. Відтоді ми відзначаємо цей день як Всеукраїнський день футболу.

12:59 02.05.2022

Корець – місто культури!

27 квітня 2022 року в КЗ «Мистецька школа» Корецької міської ради відбувся благодійний концерт для вимушено переміщених осіб та жителів міста. В концерті взяли участь вихованці нашої школи, а також учні, які тимчасово проживають в місті, а це – Мацько Марина (м. Київ) та Артьомова Дарина (м. Херсон). Концерт пройшов з великим успіхом. На завершення виступили студенти Харківської консерваторії, які також тимчасово проживають у нашому місті.

18:40 29.04.2022