Україна моя родина!

Не зважаючи на війну, незважаючи ні на що, ми продовжуємо жити, працювати, любити, розвиватися, дбати про майбутнє та своїх діток. Так, нещодавно пройшов благодійний Всесвітній, творчий марафон «Україна моя родина» на підтримку ЗСУ та дітей, які опинилися у скрутному становищі.

17:21 29.04.2022

ВІЙНА ТРИВАЄ, АБО ДОБРОГО ВЕЧОРА, МИ – З УКРАЇНИ!

Страшно, коли війна стає рутиною, страшно, коли стає нормальним кожного дня чути, що знову вдарила десь ракета. Ми вже звикаємо до такого сьогодення, і це – страшно… Ми мусимо і далі бути згуртованими, далі робити все, щоб Україна жила!

09:43 29.04.2022

Відбулось  пленарне засідання 25-ї чергової сесії Корецької міської ради

Відбулось пленарне засідання 25-ї чергової сесії Корецької міської ради

28.04.2022 у залі засідань Корецької міської ради відбулося пленарне засідання чергової двадцять п’ятої сесії Корецької міської ради восьмого скликання, якому передували засідання постійних  комісій за їх відповідним профілем. Участь у пленарному засідання взяло 24 депутати міської ради.

17:19 28.04.2022

Привіт, воїне!

В Україні з’явилася нова платформа «Привіт, воїне!», через яку можна надсилати листи і фотографії нашим захисникам, висловити їм слова вдячності та підтримки.

12:54 27.04.2022

Благодійний концерт на підтримку Збройних Сил України  «Христос Воскрес! Воскресне Україна!»

Благодійний концерт на підтримку Збройних Сил України «Христос Воскрес! Воскресне Україна!»

Вчора, 26 квітня, в Корці відбувся благодійний концерт на підтримку Збройних Сил України «Христос Воскрес! Воскресне Україна!» В ході цього концерту було зібрано 1500 грн., які будуть перераховані на потреби ЗСУ.

09:25 27.04.2022

КОРЕЦЬКА ГРОМАДА У РАМКАХ ПРОГРАМИ «U-LEAD З ЄВРОПОЮ» ОТРИМАЛА ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ

У рамках Програми «U-LEAD З Європою» Корецька територіальна громада отримала гуманітарну допомогу у вигляді наборів речей, необхідних для покращення умов проживання вимушено переміщених осіб. А це – генератори, ліхтарі переносні, спальники, каремати, похідні ліжка, баки для води (об’ємом  1000л), наплічники для їжі, одіяла.

17:42 26.04.2022