Талановита країна без війни

Пройшов Національний дистанційний конкурс вокального мистецтва «Талановита Країна без війни», в якому прийняли участь дівчатка з нашої громади Ангеліна Миколайчук та Олександра Степанюк, які стали лауреатами 3 ступеня з 730 учасників.

14:40 13.05.2022

Зацвіте червона калина і пам'ять про подвиг оживе!

Сьогодні прикрасили меморіальний комплекс – пам’ятний знак воїнам-афганцям «Україно! Ми вірні сини твої», який розміщено по вул.Київська, що біля колишньої будівлі Корецької міської ради. Висаджено 12 калинок, які символізуватимуть пам’ять, що живе і після смерті.

12:13 13.05.2022

Весняно-літня заборона вилову риби

Нинішня ситуація в нашій державі спонукає нас до захисту нашої землі та народу. Проте не варто забувати й про збереження водних біоресурсів під час їх природного відтворення. Адже весняно-літню заборону на лов водних біоресурсів ніхто не відміняв.

16:33 12.05.2022

Вічна пам'ять Герою України!

Вчора мешканці Кореччини зустріли захисника України Василя Харчука, який героїчно загинув у бою, захищаючи Батьківщину від російського агресора. У скорботі та молитві низько схиляємо голови, вшановуючи пам’ять вірного сина України. Подвиг молодого воїна заради нас усіх назавжди залишиться в пам’яті всіх українців. Вічна слава і світла пам’ять. Герої не вмирають!

09:37 12.05.2022