До уваги суб’єктів господарської діяльності та ФОП

Засоби комунікації з громадськістю Державної податкової служби України постійно фіксують звернення та скарги від споживачів з питань недотримання суб’єктами господарювання вимог законодавства у сфері розрахунків за товари (послуги), які під час воєнного стану набули особливого значення.

15:30 20.04.2022

Великдень 2022

Корець – це не Прага, це не Київ, це не Відень, але ми все рівно маємо чим здивувати та зацікавити, як наших земляків, так і туристів. Кореччина – це унікальний куточок природи, неповторний своєю красою та історичною долею з особливими архітектурними пам’ятками та природними пейзажами, які наповнюють радістю наші серця у будні та свята. А ще працівниками КЗ "Центр культури, дозвілля, туризму, бібліотечної та музейної справи" Корецької міської ради, КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості», працівниками Корецької міської ради та нашими дітками на Воскресіння Господнє готуються фотозони.

14:58 20.04.2022

Писанка, як символ життя!

На передодні Великодніх свят у КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» відбувся майстер-клас з виготовлення писанки, який провела керівник гуртка Дудинська Лідія Іванівна.

12:13 20.04.2022