Разом Ми – Сила!

Під час доставки гуманітарної допомоги постраждалим регіонам Чернігівщини, наші волонтери на зворотньому шляху відвідали у військові шпиталі, де виявили серйозну, катастрофічну нехватку постільної білизни для поранених захисників.

17:56 03.05.2022

Грати, щоб перемагати!

30 років тому, 29 квітня 1992 року національна збірна України провела свій перший матч з футболу. Відтоді ми відзначаємо цей день як Всеукраїнський день футболу.

12:59 02.05.2022

Корець – місто культури!

27 квітня 2022 року в КЗ «Мистецька школа» Корецької міської ради відбувся благодійний концерт для вимушено переміщених осіб та жителів міста. В концерті взяли участь вихованці нашої школи, а також учні, які тимчасово проживають в місті, а це – Мацько Марина (м. Київ) та Артьомова Дарина (м. Херсон). Концерт пройшов з великим успіхом. На завершення виступили студенти Харківської консерваторії, які також тимчасово проживають у нашому місті.

18:40 29.04.2022

Озеленення триває!

Весна – найбільш обнадійлива пора року, вона запускає новий цикл життя, відроджує землю, наші думки та душі. Весною хочеться працювати, створювати, мріяти і надіятись на краще майбутнє.

18:17 29.04.2022

Україна моя родина!

Не зважаючи на війну, незважаючи ні на що, ми продовжуємо жити, працювати, любити, розвиватися, дбати про майбутнє та своїх діток. Так, нещодавно пройшов благодійний Всесвітній, творчий марафон «Україна моя родина» на підтримку ЗСУ та дітей, які опинилися у скрутному становищі.

17:21 29.04.2022

ВІЙНА ТРИВАЄ, АБО ДОБРОГО ВЕЧОРА, МИ – З УКРАЇНИ!

Страшно, коли війна стає рутиною, страшно, коли стає нормальним кожного дня чути, що знову вдарила десь ракета. Ми вже звикаємо до такого сьогодення, і це – страшно… Ми мусимо і далі бути згуртованими, далі робити все, щоб Україна жила!

09:43 29.04.2022