НОВИЙ ШКІЛЬНИЙ АВТОБУС ГРОМАДІ

Напередодні свята Покрови в рамках  ініціатив  Президента України та  державних програм  сьогодні,  12 жовтня 2021 року,  Корецька територіальна громада отримала новий шкільний автобус для забезпечення потреби у підвезенні  учнів ЗЗСО «Корецький ліцей» Корецької міської ради  .

12:14 12.10.2021

ПОДАТКОВА ІНФОРМУЄ

З інформацією щодо реквізитів рахунків для сплати податків, зборів, ЄВ та інших платежів до бюджету можна ознайомитись на вебпорталі ДПС

15:47 11.10.2021

Відбулася нарада зі старостами Корецької громади

Сьогодні, 11 жовтня, в Корецькій міській раді відбулася нарада за участю Ю.Добровольського,  заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів, В.Орищука,  начальника п’ятого відділу Рівненського районного ТЦКСП, О. Кузнецова, начальника відділення рекрутингу та комплектування п’ятого відділу Рівненського районного ТЦКСП зі  старостами старостинських округів Корецької міської ради.

15:24 11.10.2021

Пожежна небезпека опалювального сезону

За статистикою, в осінньо-зимовий період різко збільшується кількість пожеж - опалювальний сезон створює реальну пожежну небезпеку внаслідок використання різних опалювальних приладів.

14:40 11.10.2021

ПОДАТКОВА ІНФОРМУЄ

На Рівненщині продовжується робота щодо погашення податкової заборгованості комунальних підприємств

14:34 11.10.2021

Обережно, газ!

Щоб газ приносив людям лише радість і тепло, кожний член сім’ї, починаючи зі шкільного віку, мусить знати і суворо дотримуватись правил безпечного користування газом, знати, до яких наслідків призводить порушення цих правил.

08:11 11.10.2021