Місто Корець збереже свій статус міста

Верховна Рада України 28 липня 2023 року 262 голосами «за» прийняла в другому читанні та в цілому проект Закону про дерадянізацію порядку вирішення окремих питань адміністративно-територіального устрою України (реєстр. № 8263), який за результатами доопрацювання до другого читання отримав назву «Про порядок вирішення окремих питань адміністративно-територіального устрою України».

15:48 07.08.2023

Попередження про небезпечні метеорологічні явища

За інформацією Рівненського обласного центру з гідрометеорології, вдень 05 серпня очікуються вночі та вранці грози, місцями шквали 15 – 20 м/с, вдень пориви південно - східного вітру 15 – 20 м/с (I рівень небезпечності, жовтий).

15:48 04.08.2023

Відновлено строки надання контролюючими органами індивідуальних податкових консультацій

Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що Законом України від 30 червня 2023 року № 3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану». Так з 01.08.2023 року виключено п. 102.9 ст. 102 ПКУ, відповідно до якого на період дії правового режиму воєнного, надзвичайного стану, що вводиться в Україні, зупинявся перебіг строків, визначених ПКУ, іншим законодавством, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, крім випадків, передбачених ПКУ.

15:47 04.08.2023

Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що Законом України від 30 червня 2023 року № 3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану». Так з 01.08.2023 року виключено п. 102.9 ст. 102 ПКУ, відповідно до якого на період дії правового режиму воєнного, надзвичайного стану, що вводиться в Україні, зупинявся перебіг строків, визначених ПКУ, іншим законодавством, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, крім випадків, передбачених ПКУ.

15:33 03.08.2023