До Дня незалежності українські ветерани та особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, отримають разову грошову виплату.

12:40 02.08.2023

ПРО КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ В ГРОМАДІ

Ми всі живемо у непростий час. Війна змінила погляди на життя, речі та світ навколо. Та попри це, у Корецькій міській громаді продовжують вчасно і якісно надаватися комунальні послуги. У оселях є світло, газ, надаються послуги водопостачання та водовідведення, вчасно вивозиться сміття.

11:36 02.08.2023

МЕШКАНЦЯМ ГРОМАДИ НАДАВАТИМУТЬ ПСИХОСОЦІАЛЬНІ ПОСЛУГИ

В рамках реалізації проєкту «Психосоціальна підтримка в Україні» PRO MentalHealth у КЗ «Здолбунівський територіальний центр надання соціальних послуг» розпочало роботу відділення «Рівненський районний Центр психосоціальної підтримки». Наразі його працівниками заплановано надавати послуги психосоціальної підтримки в 26 громадах Рівненського району.

16:56 01.08.2023

Корецька підстанція обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф отримала автомобіль

Один із автомобілів, які надійшли на Рівненщину від Міністерства охорони здоров’я України, отримала Корецька підстанція обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

15:27 01.08.2023

ПІДГОТОВКА ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ В КОРЕЦЬКОМУ ЛІЦЕЇ

Хоч тривають літні канікули і більшість персоналу шкіл перебуває у відпустках, у закладах освіти громади ведуться активні роботи з підготовки до нового навчального року та опалювального сезону. Працівниками освітніх установ за участі батьківської громадськості проводяться поточні ремонти, опоряджувальні роботи у класних кімнатах, впорядкування прилеглої території.

11:12 01.08.2023