ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

З 31 серпня у програмі "Доступні ліки" будуть доступні тест-смужки для визначення рівня глюкози та знеболювальне для паліативних пацієнтів.

10:30 23.08.2023

Відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій

22.08.2023 відбулося спільне засідання постійних комісій з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного розвитку, податкової та регуляторної політики, інвестицій та міжнародного співробітництва та з питань освіти, культури, охорони здоров’я, спорту, соціального захисту, молодіжної політики, зв’язків з політичними партіями та громадськими об’єднаннями, засобами масової інформації під головуванням Валентина Свінціцького та секретаря засідання Світлани Виннічук.

16:18 22.08.2023

Оголошуємо про початок захоплюючого проєкту “Розвиток трудового потенціалу для України”!

ГО “Міжнародна фундація розвитку” в рамках реалізації проєкту “Розвиток трудового потенціалу для України”, за сприяння Проєкту USAID “Економічна підтримка України”, прагне підтримати місцевих жителів, переселенців та представників(иць) вразливих верств населення, шляхом навчання та перепідготовки з навичок, необхідних для їх професійного розвитку.

09:29 22.08.2023

Закон  №3219: зміни щодо погашення податкового боргу

Закон №3219: зміни щодо погашення податкового боргу

Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що ДПС України листом від 27.07.2023 року №18184/7/99-00-13-01-07  з метою реалізації норм Закону України від 30.06.2023 року № 3219-IX “Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану” (далі - Закон № 3219-IX) повідомила, що Законом № 3219-IX пункт 69 підрозділу 10 розділу XX “Перехідні положення” Податкового кодексу України (далі – Кодекс) доповнено пунктом 69.40, відповідно до якого встановлено, що тимчасово, з 1 серпня 2023 року контролюючі органи не здійснюють передбачені статтями 59 – 60, 87 – 101 Кодексу заходи з погашення податкового боргу, що виник до 24 лютого 2022 року:

08:33 22.08.2023

Як отримати в паперовій формі документ, що засвідчує реєстрацію в ДРФО новонародженої дитини через комплексну послугу «єМалятко»

Відповідно до п. 63.5 ст. 63 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) та п. 1 розд. ІI Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 29.09.2017 № 822 (далі – Положення № 822) всі фізичні особи – платники податків та зборів реєструються у контролюючих органах шляхом включення відомостей про них до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків (далі – ДРФО) у порядку, визначеному ПКУ.

08:28 22.08.2023