ЗАПЛАНОВАНО ЧАСТКОВЕ ПРИПИНЕННЯ ГАЗОПОСТАЧАННЯ У М. КОРЕЦЬ

За повідомленням Здолбунівського відділення АТ «Рівнегаз», у зв'язку з проведенням технічного обслуговування газових мереж та виконання планових ремонтних робіт на них для забезпечення безперебійного та безаварійного газопостачання, з 25 серпня 2022 року  по 26 серпня 2022 року з 8-00 буде проведено припинення газопостачання вул. Сергія Мосійчука,  вул. Л. Українки, вул. Зелена, пров. Зелений, вул. Тиха, вул. Коцюбинського, вул. Довженка, вул. Котляревського, вул. Корецька та частина вул. Володимирська в м. Корець.

15:03 19.08.2022

«Доброго вечора, ми з України»: до Дня Незалежності України оголошено флешмоб

Запрошуємо до участі у флешмобі «Доброго вечора, ми з України»: розмістіть фото із символами України або у національному одязі на сторінці у Facebook під хештегом #доброговечорамизукраїни.

08:48 19.08.2022

У КОРЕЦЬКІЙ ГРОМАДІ  ТРИВАЄ ВСЕСВІТНЯ АКЦІЯ ПРИБИРАННЯ

У КОРЕЦЬКІЙ ГРОМАДІ ТРИВАЄ ВСЕСВІТНЯ АКЦІЯ ПРИБИРАННЯ

Відучора і аж до 17 вересня 2022 року триває Всесвітня акція прибирання «Word Cleanup Day», започаткована молодіжним рухом «Let’s Do It World». Наша громада теж не залишається осторонь, уже розпочато приведення в належний стан парків, скверів, прилеглих територій до установ та організацій.

17:28 18.08.2022

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! ВАЖЛИВО!

Ворог може  «привітати» Україну з Днем Незалежності ракетами, - речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

14:26 18.08.2022

Щодо переходу торговців на безготівкові платежі

Кабінет Міністрів України постановою від 29 липня 2022 року № 894 установив, що торговці повинні забезпечити можливість здійснення безготівкових розрахунків (у тому числі з використанням електронних платіжних засобів, платіжних застосунків або платіжних пристроїв) за продані ними товари (надані послуги), включаючи товари (послуги), реалізація (надання) яких здійснюється дистанційно, у такі строки:

10:41 18.08.2022