ДОПОМОГА ДЛЯ ХАРКІВЩИНИ

Наша громада продовжує консолідуватись та робити свій важливий внесок задля досягнення перемоги!

10:36 22.09.2022

ЗВЕРТАЄМОСЬ ДО ГРОМАДИ!

Український прапор – це те, що ідентифікує нас серед інших та об’єднує, це наша гордість, яку тепер впізнає увесь світ. Повага до нього - це повага перш за все до самого себе, до свого народу, його коріння та традицій.

09:28 22.09.2022

Відбулось засідання постійної депутатської комісії Корецької міської ради

21.09.2022 року для підготовки пленарного засідання чергової 31-ї сесії Корецької міської ради, яка відбудеться 22 вересня 2022 року, проведено засідання постійної депутатської комісії міської ради з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, законності, правопорядку та врегулювання конфлікту інтересів під головуванням Віктора Дулюка. На засіданні комісії розглянуто 17 питань . Члени комісії висловили свої пропозиції та зауваження  до цих проєктів рішень міської ради та рекомендували затвердити їх на пленарному засіданні чергової 31-ї сесії міської ради із врахуванням цих пропозицій.

17:58 21.09.2022

Відбулись засідання постійних депутатських комісій Корецької міської ради

20.09.2022 року для підготовки пленарного засідання чергової 31-ї сесії Корецької міської ради, яка відбудеться 22 вересня 2022 року, проведено засідання постійної депутатської комісії міської ради з питань розвитку промисловості, комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження, торгівлі, побуту та транспорту під головуванням Андрія Чекальського. На засіданні комісії розглянуто 17 питань за її відповідним профілем.

17:13 20.09.2022

В Україні дозволили другу бустерну дозу для всіх охочих та оновили схеми вакцинації

Міністерство охорони здоров’я затвердило наказ №1586, який запроваджує важливі зміни щодо вакцинації проти COVID-19. Про це на брифінгу розповів заступник міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар Ігор Кузін.

08:51 20.09.2022