ЗАПРОШУЄМО ПРОВЕСТИ ДЕНЬ БЕЗ АВТОМОБІЛЯ!

Щороку 22 вересня світова спільнота відзначає Міжнародний день без автомобілів (World Carfree Day). У багатьох країнах люди, з метою збереження довкілля та власного здоров’я, використовують громадський транспорт, електротранспорт, велосипеди чи взагалі на день стають пішоходами, відмовляючись від руху власним авто.

08:27 20.09.2022

ВІДБУЛОСЬ СПІЛЬНЕ ЗАСІДАННЯ ДЕПУТАТСЬКИХ КОМІСІЙ

З метою підготовки пленарного засідання чергової 31-ї сесії Корецької міської ради, яка відбудеться 22 вересня 2022 року, сьогодні проведено спільне засідання постійних депутатських комісій міської ради: з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного розвитку, податкової та регуляторної політики, інвестицій та міжнародного співробітництва та з питань освіти, культури, охорони здоров’я, спорту, соціального захисту, молодіжної політики, зв’язків з політичними партіями та громадськими об’єднаннями, засобами масової інформації;, головою якого обрано Світлану Виннічук, а секретарем – Аллу Мамчуровську. На засіданні комісій розглянуто 30 питань.

17:15 19.09.2022

ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

Сьогодні відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Корецької міської ради під головуванням міського голови  - голови комісії Людмили Дмитрук, на якому розглянуто 5 питань:

16:53 19.09.2022

ВШАНУВАЛИ МАТЕРІВ ТА ЖІНОК НАШИХ ЗАХИСНИКІВ В КОРИСТІВСЬКОМУ СТАРОСТИНСЬКОМУ ОКРУЗІ

Вчора в Користівському старостинському окрузі, а саме в с. Користь, відбулася творча акція вшанування матерів, жінок, сестер, чоловіки яких здобувають перемогу для України та загиблих Героїв під назвою «Ми з щирим серцем і добрим словом із ВАМИ йдемо до ПЕРЕМОГИ».

12:30 19.09.2022

ВІТАЄМО НАШИХ РЯТІВНИКІВ!

За статистикою, більшість пожеж виникає сааме у сільській місцевості. Іноді рятувальникам доводиться долати до місця події 30 і більше кілометрів. У зв’язку з цим створення пожежних формувань в громадах є дуже актуальним. А під час воєнного стану це стало нагальним пріоритетом.

09:52 17.09.2022

БІБЛІОТЕКА МАЄ НОВЕНЬКИЙ КОМП'ЮТЕР

Результат проекту «Бібліотекарі України та Німеччини - разом до Перемоги» - новенький персональний комп’ютер від німецького фонду Ернста фон Сіменса (Ernst von Siemens Kulturstiftung) для Корецької центральної міської бібліотеки.

12:48 16.09.2022

Юні мешканці громади долучилися до збору коштів для ЗСУ

Приклад дітей-волонтерів з різних куточків України надихнув найменших школярів ЗЗСО «Корецький ліцей» Корецької міської ради, які також вирішили долучитися до збору коштів для потреб ЗСУ та сьогодні організували ярмарок в приміщенні навчального закладу.

11:29 16.09.2022