З ДНЕМ ФЕРМЕРА!

19 червня – День фермера, тож маємо нагоду подякувати тим, для кого селянська праця є сенсом життя, хто попри труднощі, чесно і сумлінно робить свою справу та допомагає захисникам, завдяки кому живе наша українська нива та розвивається сільське господарство.

14:12 19.06.2023

Ветерани та їхні рідні можуть отримати 20 000 грн на свій бізнес

Проєкт Українського ветеранського фонду із мікрофінансування ветеранського бізнесу та бізнесу родин ветеранів у розмірі до 20000 гривень у період дії воєнного стану. Старт проєкту з мікрофінансування відбувся 30 травня і до Українського ветеранського фонду уже надійшли перші заявки, і було проведено перші виплати по відшкодуванню.

09:09 15.06.2023

Відбулись обласні змагання серед державних службовців та працівників органів місцевого самоврядування

Вчора в м. Рівне у спортивному комплексі «Інваспорт» відбулись обласні змагання серед державних службовців та працівників органів місцевого самоврядування з настільного тенісу, шахів та шашок. Участь взяло 10 команд, серед яких і команда Корецької територіальної громади.

16:12 14.06.2023

Відбулося перше засідання конкурсної комісії на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Корецька міська рада» Корецької міської ради

Сьогодні, 14 червня 2023 року, у приміщенні Корецької міської ради відбулося перше засідання конкурсної комісії на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Корецька міська рада» Корецької міської ради, створеної відповідним розпорядженням Корецького міського голови.

15:06 14.06.2023

Про пільги щодо сплати земельного податку

Існують пільги щодо сплати земельного податку для фізичних осіб. Зокрема, відповідно до статті 281 Податкового кодексу України від сплати податку звільняються:

09:37 14.06.2023

Щодо земельного податку з фізичних осіб

Всі громадяни України, які володіють рухомим або нерухомим майном мають сплачувати обов’язкові платежі або податки державі. Зокрема, власники земельних ділянок щороку зобов’язані сплачувати земельний податок, крім випадків, коли вони звільнені від плати за землю.

09:34 14.06.2023