Оголошення

про початок роботи над стратегією розвитку територіальної громади Корецької міської ради на 2022-2027 роки.

Корецька міська рада повідомляє, що рішенням сесії Корецької міської ради №55 від 23 грудня 2020року «Про початок роботи над Стратегією розвитку територіальної громади Корецької міської ради на 2022-2027 роки,затвердження Положення, плану – графіку та складу робочої групи з розробки Стратегії розвитку територіальної громади Корецької міської ради на 2022-2027 роки» розпочато роботу по розробці Стратегії розвитку територіальної громади (з даним рішенням та додатками до нього можна ознайомитись на сайті територіальної громади Корецької міської ради http://koretska.gromada.org.ua/ )

Територіальна громада Корецької міської ради запрошує всіх бажаючих до співпраці над розробкою Стратегії розвитку громади, оскільки тільки підстави відкритості та злагодженості між органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, суб’єктами господарювання та громадськістю дозволить розробити ефективну Стратегію розвитку громади, що забезпечить цілеспрямований та динамічний розвиток громади.

Пропозиції щодо роботи групи з розробки Стратегії територіальної громади та Стратегії розвитку територіальної громади Корецької міської ради на 2022-2027 роки приймаються до 17.05.2021 (до третього засідання робочої групи), за адресою: м.Корець, вул.Київська, 69 або на електронну пошту mKorec850@ukr.net.

SWOT-АНАЛІЗ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

SWOT-АНАЛІЗ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ При розробці стратегії розвитку територіальної громади значну увагу треба приділяти SWOT-аналізу, тобто визначенню сильних та слабких сторін, а також визначенню можливостей та загроз, що впливають на розвиток територіальної громади.

17:15:00 19.07.2021