Засідання круглого столу  щодо проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення

Засідання круглого столу щодо проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення

Сьогодні у Корецькій міській раді проведено засіданні круглого столу щодо проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення  в межах і за межами населених пунктів за участю аграріїв, які орендують  земельні ділянки на території Корецької міської територіальної громади: ТОВ «Акріс Агро Груп», ТОВ «Полісся Гарант», ТОВ «Устя Агро», ТОВ «Устя Агро Груп», ТОВ « Агробуд-М», ТЗОВ «Агро Устя», ТОВ «Агроорг», ТОВ «Агрокорець»,  ФОП «Неглядюк»,  ТзОВ «Фаворит Агро», ТОВ «Селянське Агро» та голови територіальної громади Людмили ДМИТРУК.

21:45 19.10.2023

Припинення газопостачання у с.Копитів та с.Ганнівка

Здолбунівське відділення АТ «Рівнегаз» доводить до Вашого відома, що 10.10.2023 року з 8-00 та до завершення запланованих робіт буде проведено припинення газопостачання в с.Копитів та с.Ганнівка в зв'язку з проведенням технічного обслуговування газових мереж та виконання планових ремонтних робіт на них для забезпечення безперебійного та безаварійного газопостачання.

14:54 09.10.2023