Корецька міська громада

Рівненська область, Рівненський район

РОЗПОЧАВСЯ ВІДБІР КАНДИДАТІВ НА ПОСАДУ ПОЛІЦЕЙСЬКОГО ОФІЦЕРА КОРЕЦЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дата: 13.01.2022 15:58
Кількість переглядів: 39

12 січня 2022 року у Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулося засідання тимчасової консультативної комісії з питань реалізації проекту «Поліцейський офіцер громади», членом якої була  Корецький міський голова Людмила Дмитрук.

На посаду поліцейського Корецької громади подано документи від 4-ох кандидатів, яких попереду чекає навчання та ще декілька етапів відбору, за результатами якого буде відібрано 2 претенденти, які працюватимуть у громаді.

Нагадаємо, що головною метою проєкту «Поліцейський офіцер громади» є забезпечення кожної територіальної громади поліцейським офіцером, який надаватиме мешканцям якісні поліцейські послуги, щоденно забезпечуватиме правопорядок на території обслуговування, своєчасно реагуватиме на проблеми громади та запобігатиме вчиненню правопорушень. Проєкт впроваджується для реалізації принципу взаємодії поліції та громад на засадах партнерства, а оцінювати роботу правоохоронців будуть самі мешканці.

Бажаємо успіху нашим кандидатам!