ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 02.12.2021 10:16

Корецька територіальна громада спільно з Телеканал "Рівне 1" розкриває потенціал Рівненщини!

Активно лайкаємо, це можливість для громади отримати кошти на розвиток від Рівненської облдержадміністрації.

Переходьте за посиланням ?? https://fb.watch/9DtvJbgTUj/ та тисніть "вподобати" під відео Корецької громади. Переможе та територіальна громада, яка отримає найбільше підтримки від користувачів Facebook.

Кожен мешканець громади бачить майбутнє рідного краю по своєму, тому дуже важливо спільно визначати пріоритети розвитку інфраструктури території, інвестиційної привабливості громади, створення сприятливих умов для розвитку громадських, підприємницьких ініціатив та комфортних умов проживання в громаді.

Для розвитку громада розраховує на свої сили, місцеві ресурси, а тому з вашою допомогою ми зможемо залучити кошти від підтримки цього проекту, аби наблизитись до поставлених цілей ствердження своєї громади в нашому регіоні.

Вдячні вам і за вподобання, і за поширення даного допису.