ВІДБУЛИСЯ КОНКУРСИ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

Дата: 14.04.2021 15:00

Сьогодні, в приміщенні Корецької міської ради, відбулися конкурси на заміщення вакантних посад посадових осіб Корецької міської ради – головних спеціалістів-землевпорядників відділу земельних відносин, екології та благоустрою Корецької міської ради (2 шт. од.).

На заміщення двох вакантних посад (головних спеціалістів-землевпорядників) було подано документи від трьох осіб: Копель Світлани Андріївни, заступника начальника Відділу у Корецькому районі Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області,  Владики Тетяни Миколаївни, головного спеціаліста Відділу у Корецькому районі Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області та Ясеньчук Марії Михайлівни, головного спеціаліста Відділу у Корецькому районі Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області, яка наразі знаходиться у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

Ясеньчук Марія Михайлівна на конкурс не зявилась.

На підставі проведених конкурсів, конкурсною комісією було вирішено рекомендувати міському голові призначити на посади  головних спеціалістів-землевпорядників відділу земельних відносин, екології та благоустрою Корецької міської ради Копель Світлану Андріївну та Владику Тетяну Миколаївну. Фото без опису