ЗУСТРІЧ З ЖИТЕЛЯМИ СЕЛА КРИЛІВ

Дата: 07.04.2021 15:55

Живе спілкування з людьми є невід’ємною складовою в роботі громади, що дає змогу об’єктивно ознайомитись з проблемами та окреслити шляхи їх вирішення. Вчора, 6 квітня 2021 року в селі Крилів відбулася зустріч голови Корецької громади Людмили Дмитрук, спеціалістів виконавчого апарату ради з мешканцями Крилівського старостинського округу.

Під час заходу головою були підняті питання над якими працює сьогодні виконавчий апарат ради:

1. Земельні:
  • інвентеризація землі в кожному старостинському окрузі (яка земля в оренді, яка плата за оренду, де чиї паї, чи зареєстровані договори, які укладені пайовиками з агрофірмами, яка територія використовується без правовстановлюючих документів і т.п.);
  • виділення земельних ділянок сільськогосподарського призначення для хлопців-АТОвців;
  • співпраця з агрофірмами, які орендують землю в окрузі, укладення з нимим договорів соціального партнерства.
  1. Питання нерухомості (після розвалу колгоспів чимало обєктів інфраструктури було викуплено, розпайовано, але власниками правовстановлюючих документів на них не оформлено).
  2. Функціонування соціальної сфери, реалізація в селі програми «Соціальна громада», соціальне обслуговування одиноких громадян.
  3. Благоустрій населеного пункту, вивезення ТПВ на паспортизоване сміттєзвалище, ліквідація несанкціонованих смітників, озеленення.
  4. Співпраця і допомога громади в діяльності старости у вирішення нагальних питань.

Під час зустрічі жителі підняли питання про оплату агрофірмами за їхні орендовані паї – невчасна і низька проплата, проведення ремонтів доріг, відновлення вуличного освітлення , вирішення питання з хатами – пустками,  які заростають бур’янами та чагарниками.

На закінчення зустрічі голова подякувала всім жителям, хто прийшов на зустріч, хто вболіває за життя села та громади, пообіцяла сприяти вирішенню всіх питань, що були озвучені та закликала до співпраці. Також вручила нагрудний знак та посвідчення до почесного звання України «Мати – героїня» Снопок Людмилі Василівні.

Фото без опису

В цей день також було обстежено обєкти нерухомості та земельні ділянки, які використовуються без правовстановлюючих документів. Власників було попередженно про порушення чинного законодавста.

Фото без опису