ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ З РОЗРОБКИ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ КОРЕЦЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дата: 20.01.2021 10:18

Фото без опису18 січня 2021 року відбулося перше засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Корецької територіальної громади до 2027 року.

Стратегія розвитку - це не просто документ з цифрами, це визначення майбутнього, до якого прагне громада.

Відповідно до рішення міської ради до складу робочої групи входять заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, старости громади, депутати, начальники відділів, представники бізнесу, установ та організацій, громадські активісти та громадських організацій.

В ході роботи було обговорено соціально-економічний стан громади, основні проблеми та шляхи вирішення, визначено сильні та слабкі сторони, можливості та загрози в громаді. Було окреслено  мету та висловлено бачення громади на 7 років.

Фото без опису

Попередньо було роздано анкети для опитування мешканців громади та представників бізнесу, над якими працюватимемо до 15 лютого 2021р., а в подальшому проведемо соціально-економічний аналіз отриманих результатів.

Протягом 7 місяців ми працюватимемо над розробкою та написанням Стратегії розвитку громади до 2027 року.

Створена група у Viber, де всі матимуть змогу коментувати та висловлювати свою думку.

Нагадаємо, що Корецька територіальна громада стала переможцем відбору конкурсу територіальних громад для надання підтримки у розробці Стратегії розвитку від Програми "U-LEAD з Європою".