Рівненщина COVID-19: важливе станом на 16 січня

Дата: 16.01.2021 10:02

За минулу добу на Рівненщині зареєстровано 243 хворих з COVID-19, з них у:

• Рівненській ТГ – 83 (м. Рівне – 83);
  • Вараському районі – 14 (м. Вараш – 2, смт Володимирець -6, смт Рафалівка - 3, смт Зарічне, с. Заозер’я - 2);
  • Дубенському районі – 25 (м. Дубно – 10, м. Радивилів - 3, смт Млинів – 3, с. Михайлівка - 3, с. Панталія – 2, с. Лев'ятин, с. Пустоівання, с. Посників , с. Добрятин);
  • Рівненському районі – 57 (м. Костопіль - 9, м. Здолбунів - 5, м. Острог - 3, смт Клевань, с. Карпилівка - 5, с. Біла Криниця - 3, с. Городок - 2, с. Дермань Перша - 2, с. Великий Олексин - 2, с. Колоденка - 2, с. Олександрія - 2, с. Розваж -2, с. Франівка - 2, с. Горбаків, с. Тучин, с. Країв, с. Білашів, с. Голишів, с. Свяття, с. Решуцьк, с. Бармаки, с. Шпанів, с. Понебель, с. Івачків, с. Ільпінь, с. Здовбиця, с. Кунин, с. Більчаки, с. Вільхівка, с. Корчів'я);
  • Сарненському районі – 64 (м. Сарни - 10, м. Дубровиця - 23, смт Клесів - 6, смт Рокитне - 3, смт Томашгород, c. Залав’я - 3, с. Селець - 3, с. Іванівка - 3, с. Немовичі, с. Велике Вербче, с. Ясногірка, с. Копище, с. Ремчиці, с. Люхча, с. Костянтинівка, с. Берестя, с. Крупове, с. Бережки, с. Залужжя, с. Лютинськ).

Вік хворих від 9 до 90 років.

Таким чином в Рівненській області наразі маємо 43 943 випадки захворювання на коронавірусну хворобу.

На сьогодні кількість активних хворих становить – 2 766.

Хворі з COVID-19 отримують медичну допомогу у 15-ти лікарнях Рівненщини, де підготовлено 1 676 ліжок. На сьогодні завантаженість закладів складає 27,1 %. У разі необхідності, ліжковий фонд для пацієнтів з COVID розширять до 2 250 місць.

Наразі 455 пацієнтів із діагнозом COVID-19 та з підозрою на коронавірус перебувають у лікарнях Рівненщини, з яких 108 – у важкому стані, 50 - в реанімації. Десятеро хворих підключені до ШВЛ-апаратів.

В області зареєстровано 541 летальний випадок, спричинений COVID-19.

Одужало 40 636 людей. Подолали хворобу 217 жителів області.

Протягом доби проведено 520 ПЛР та 497 ІФА досліджень.

Захисні маски, антисептики, соціальна дистанція, уникнення масових скупчень – вже не екстрені заходи, а базова необхідність!