УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 15.01.2021 10:55

Фото без описуКорецька міська рада оголошує конкурси на заміщення наступних вакантних посад посадових осіб Корецької міської ради:

ГОЛОВНОГО СПЕЦІАЛІСТА  ВІДДІЛУ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КОРЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (1 шт. од.) ;

ДИРЕКТОРА ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) КОРЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (1 шт. од.).;

НАЧАЛЬНИКА СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ КОРЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ  (1 шт. од.).

До участі у конкурсах допускаються громадяни України, які вільно володіють державною мовою, мають повну вищу освіту відповідних  професійних спрямувань за освітньо-кваліфікаційними рівнями магістра, спеціаліста, мають знання вимог чинного законодавства з питань служби в органах місцевого самоврядування, досконало володіють комп’ютером, стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або на посадах державної служби становить не менше одного року або мають стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше трьох років (для начальника служби у справах дітей стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або на посадах державної служби становить не менше трьох років або стаж роботи за фахом в інших сферах управління становить  не менше п’яти років).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсах, подають на ім’я голови конкурсної комісії такі документи:

-заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування;

-заповнену особову картку П-2ДС з відповідними додатками;

-дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

-копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

-декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру 2020 рік у паперовому та електронному вигляді;

-копію документа, який посвідчує особу;

-копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

- копія трудової книжки, оформлена у встановленому порядку;

- довідка про присвоєння ідентифікаційного номера.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з часу опублікування оголошення про проведення конкурсів - з 15 січня 2021 року по 12 лютого 2021 року  включно (до 16:00).

За довідками звертатися за телефоном 0966269780 або за адресою: вул. Київська, 69, м. Корець, Рівненська обл.