ВІДБУЛИСЯ КОНКУРСИ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 12.01.2021 18:01

Сьогодні, в приміщенні Корецької міської ради відбулись конкурси на заміщення вакантних посад посадових осіб Корецької міської ради – начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Корецької міської ради, заступника начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Корецької міської ради та начальника юридичного відділу Корецької міської ради.

На заміщення вакантної посади начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Корецької міської ради було подано документи від однієї людини – Силіна Романа Володимировича, який наразі займає посаду заступника директора з навчальної роботи ВПУ №24 м. Корець Рівненської області.

На заміщення вакантної посади заступника начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Корецької міської ради було подано документи від однієї людини – Виннічук Світлани Василівни, яка працює вчителем історії в Даничівському НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад».

На заміщення вакантної посади начальника юридичного відділу Корецької міської ради було подано документи від однієї людини – Данилюка Сергія Володимировича, тимчасово безробітного.

Згідно результатів письмових іспитів усіх кандидатів було допущено до співбесід.

На підставі іспитів та співбесід, конкурсною комісією було вирішено рекомендувати міському голові призначити:

на посаду начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Корецької міської ради Силіна Романа Володимировича;

на посаду заступника начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Корецької міської ради Виннічук Світлану Василівну;

на посаду начальника юридичного відділу Корецької міської ради Данилюка Сергія Володимировича.