ВІДБУВСЯ ВІДКРИТИЙ ЗАХИСТ ПРОЕКТІВ, ЯКІ БЕРУТЬ УЧАСТЬ В ОБЛАСНОМУ КОНКУРСІ ГРОМАДСЬКИХ МОЛОДІЖНИХ ІНІЦІАТИВ

Дата: 27.11.2020 14:55

Щорічно Департаментом розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту Рівненської ОДА проводиться збір пропозицій для участі в обласному конкурсі проектів, що розробляються інститутами громадянського суспільства, діяльність яких направлена на роботу з молоддю та для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка.

Сьогодні відбувся відкритий захист поданих проектів (в режимі онлайн). Загалом  на обласний конкурс було подано 20 проектів, та за рішенням конкурсної комісії до відкритого захисту  було допущено 19 проєктів від 13 громадських організацій на загальну суму понад 700 тисяч гривень. Серед них і проект «Гарт тіла і духу» (станичне  свято до Дня святого Юрія – покровителя Пласту), поданий ГО «КРО «Корець Онлайн» спільно з Корецьким осередком української національної скаутської організації «Пласт» за підтримки Корецької міської ради.

Фото без описуФото без опису

До слова, минулого року членами Корецької  ГО «ВЕЛОКЛУБ «ВЕЛОШОК» на цей конкурс було подано проект «Кубкові велосипедні перегони «Кубок Велошок» за підтримки Корецької міської ради , який отримав перемогу  та  був успішно реалізований протягом 2020 року.

Тож і цьогоріч надіємось на перемогу проекту з Корця!