ГІДНІСТЬ ВИБОРЮЄ СВОБОДУ

Дата: 20.11.2020 15:16

21 листопада 2013 року для України почався новий відлік часу. За цим часом ми живемо й нині: ті, що воюють в АТО, їх родини, волонтери – усі українці, для яких боротьба за вільну Україну ще не закінчилася.

Ми маємо гідність, ми хочемо свободи й готові за неї боротися.

Тоді ми ще не знали, що українців поливатимуть у мороз із водометів крижаною водою, спалюватимуть у Будинку профспілок, розстрілюватимуть… Ми не знали, що попереду смерть Сергія Нігояна, загибель Небесної сотні, що ставатимемо на коліна перед загиблими героями, що зі сльозами на очах співатимемо гімн своєї держави. Бо маємо гідність і прагнемо свободи.

У День Гідності та Свободи засвітимо свічки та помолімося за героїв революції, помолімося за Україну, як тоді, на Майдані. Заспіваймо наш гімн, іще та ще раз повторімо, як присягу: «Душу й тіло ми положим за нашу свободу…»

Слава Україні!