ВІДБУВСЯ ТУРНІР З МІНІ-ФУТБОЛУ

Дата: 19.08.2020 10:12

З нагоди 29-ї річниці Незалежності України та 70-річчя ВФСТ «Колос»  був проведений турнір з міні-футболу серед працівників державних установ та органів місцевого самоврядування.

Зустріч була цікавою та плідною, позитивний настрій та доброзичливість створювали атмосферу взаємопідтримки, незважаючи на безкомпромісну боротьбу.

Місця розділили: І – команда поліції, ІІ – команда РДА та ІІІ – міська рада.

Всі команди нагороди отримали від голови Корецької райдержадміністрації Олександра Зайчука.

Під час заходу міський голова Людмила Дмитрук відзначила подяками та подарунками колосовців: голову Корецької районної організації ВФСТ «Колос» Віктора Качановського, вчителя фізичної культури Корецької ЗШ І-ІІІ ст. №3 Валентину Силіну та вчителя інформатики Корецького НВК «Школа І-ІІ ст. – Ліцей» Віктора Яковця.

Такі турніри  - хороша нагода активно та корисно відпочити, адже спорт – це модно, сучасно та здорово!