Корецька міська громада

Рівненська область, Рівненський район

Депутати

№ п/п

Прізвище, ім’я та по батькові

Назва  політичної партії 

від якої обрано депутата

1

Бобровський  Микола  Євгенович

ЄРОПЕЙСЬКА  СОЛІДАРНІСТЬ

2

Виннічук  Микола  Анатолійович

Радикальна  Партія  Олега  Ляшка

3

Виннічук  Світлана  Василівна Радикальна  Партія  Олега  Ляшка

4

Готліб  Іванна  Володимирівна

ЄРОПЕЙСЬКА  СОЛІДАРНІСТЬ

5

Данилюк  Василь  Ростиславович СЛУГА  НАРОДУ

6

Добровольський  Юрій  Володимирович

СЛУГА  НАРОДУ

7

Дулюк  Віктор  Іванович ВО «СВОБОДА»

8

Дулюк  Тарас  Анатолійович ВО «СВОБОДА»

9

Коваленко  Аліна  Митрофанівна

ЗА  МАБУТНЄ

10

Кондратюк  Валерій  Павлович

НАШ  КРАЙ

11

Коробка  Лариса  Іванівна НАШ  КРАЙ

12

Кулик  Володимир  Миколайович СИЛА  І  ЧЕСТЬ

13

Маркевич  Іван  Ростиславович САМОВРЯДНА  УКРАЇНСЬКА  ДЕРЖАВА

14

Миронець  Анатолій  Іванович ЗА  МАБУТНЄ

15

Михальська  Марія  Михайлівна

ПРОПОЗИЦІЯ

16

Олашин  Світлана  Миколаївна

ЄРОПЕЙСЬКА  СОЛІДАРНІСТЬ

17

Оніщук  Володимир Михайлович

СИЛА  І  ЧЕСТЬ

18

Остапчук Олена Олександрівна

ПРОПОЗИЦІЯ

19

Павлюк  Валентина  Іванівна САМОВРЯДНА  УКРАЇНСЬКА  ДЕРЖАВА

20

Приходько  Юрій  Адамович ЗА  МАБУТНЄ

21

Якимчук Олександр Леонідович

НАШ  КРАЙ

22

Самчук  Сергій  Миколайович ЄРОПЕЙСЬКА  СОЛІДАРНІСТЬ

23

Свінціцький  Валентин  Анатолійович

САМОВРЯДНА  УКРАЇНСЬКА  ДЕРЖАВА

24

Хоменчук  Ігор  Федорович

ЄРОПЕЙСЬКА  СОЛІДАРНІСТЬ

25

Чекальський  Андрій  Миколайович

САМОВРЯДНА  УКРАЇНСЬКА  ДЕРЖАВА

26

Юров  Віктор  Васильович  СЛУГА  НАРОДУ

 

ПОСТІЙНІ  ДЕПУТАТСЬКІ  КОМІСІЇ

Корецької міської ради восьмого скликання:

1. З питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного розвитку,  податкової та регуляторної політики, інвестицій та міжнародного співробітництва:

 

- Свінціцький Валентин Анатолійович – голова комісії

- Добровольський Юрій Володимирович;

- Коробка  Лариса  Іванівна;

- Кондратюк  Валерій  Павлович;

- Приходько  Юрій  Адамович.

 

2.  З питань земельних відносин, екології, будівництва та розвитку інфраструктури, охорони пам’яток та благоустрою:

 - Коваленко Аліна Митрофанівна –голова комісії

- Михальська Марія Михайлівна;

- Сайчук  Андрій  Олександрович;

- Маркевич Іван Ростиславович;

- Виннічук Микола  Анатолійович.

 

3. З питань розвитку промисловості, комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження, торгівлі, побуту та транспорту:

 

Чекальський Андрій Миколайович– голова комісії; 

-  Кулик Володимир Миколайович

-  Дулюк  Тарас  Анатолійович;

-  Юров  Віктор  Васильович;

-  Олашин  Світлана  Миколаївна. 

 

4. З питань регламенту, депутатської діяльності, етики, законності, правопорядку та врегулювання конфлікту інтересів:

- Дулюк  Віктор  Іванович – голова комісії

- Бобровський  Микола  Євгенович;

- Оніщук Володимир Михайлович;

- Хоменчук  Ігор  Федорович;

- Самчук  Сергій  Миколайович.

 

5. З питань освіти, культури, охорони  здоров’я, спорту,  соціального захисту, молодіжної  політики, зв’язків з  політичними  партіями та  громадськими  об’єднаннями, засобами  масової   інформації: 

- Виннічук Світлана  Василівна - голова комісії;

- Готліб  Іванна  Володимирівна;

- Миронець  Анатолій  Іванович;

- Данилюк  Василь  Ростиславович

- Остапчук Олена Олександрівна.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора