Корецька міська громада

Рівненська область, Рівненський район

Належний ЦНАП у Корецькій громаді

Однією з невід’ємних складових реформи децентралізації є організація системи надання якісних адміністративних послуг на місцевому рівні. Функціонуючий належним чином Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) покращує життя мешканців громади, наближаючи органи влади до потреб громадськості та роблячи систему надання адміністративних послуг прозорою та доступною.

Ще до початку створення обєднаної громади Корецька міська рада вирішила створити належний ЦНАП для потреб мешканців.

Якісні та швидкі адміністративні послуги, які б люди отримували в одному приміщенні – ось те над чим активно працювали спеціалісти Корецької міської ради. Найефективніший спосіб домогтися цього була участь у Програмі Програми «U-LEAD з Європою», відповідно до якої у населених пунктах України створюють нові центри надання адміністративних послуг, надають програмне забезпечення, техніку, меблі та навчають працівників.

У червні 2019 року Корецькою міською радою була подана заявка на участь у 4 раунді Програми «U-LEAD з Європою». А вже у липні Корецька міська рада стала переможцем відбору і учасником цієї Програми та розпочала активну роботу зі створення спільного міськрайонного ЦНАП. Експерти Програми ознайомились із організацією адміністративних послуг у відомствах та установах Корця, надали попередню експертну оцінку приміщенню, де міг бути організований ЦНАП, проаналізували взаємодію різних органів влади у цьому питанні та провели робочу ознайомчу зустріч щодо можливостей інтегрованих адміністративних послуг у місті. Після підготовки всіх необхідних документів та розроблення проектно-кошторисної документації у лютому 2020 року були розпочаті роботи по капітальному ремонту частини  приміщення першого поверху Корецької РДА для влаштування спільного міськрайонного Центру надання адміністративних послуг.

На даний час ремонтні роботи завершені та профінансовані повністю за рахунок бюджету міста. Підрядником ТОВ «РБК Імпульс» було зроблено ремонт з дотриманням всіх будівельних норм і стандартів: прозорий офіс, пандус та тактильна плитка для людей з обмеженими фізичними можливостями, нові вбиральні, пеленальний столик.

Корецька міська рада вже уклала угоди про співробітництво щодо надання адміністративних послуг з Головним управлінням Держгеокадастру у Рівненській області, Головним управлінням Пенсійного фонду України в Рівненській області та Управлінням ДМС у Рівненській області.

Наразі триває процес інституційного створення ЦНАП, який має на меті підготовку всіх необхідних документів для того, щоб запустити роботу ЦНАП та розпочати надавати якісні адміністративні послуги для населення громади.

Рішення сесії міської ради від 14.05.2020 № 1483 "Про створення «Центру надання адміністративних послуг»  Корецької міської ради та затвердження Положення про нього"

Рішення сесії міської ради від 14.05.2020 № 1484 "Про затвердження Концепції розвитку системи надання адміністративних послуг у Корецькій міській раді на 2020-2023 роки"

Рішення сесії міської ради від 14.05.2020 № 1485 "Про затвердження графіку роботи «Центру надання адміністративних послуг» та віддаленого робочого місця Корецької міської ради"

Рішення сесії міської ради від 17.09.2020 № 1609 "Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Корецької міської ради та переліку послуг, які надаються віддаленим робочим місцем"